Informacija


Biudžetinė įstaiga Raseinių pagalbos šeimai namai

Adresas: Kalnų g. 15A, LT 60136, Raseiniai

Imonės kodas : 172427720

Telefonai :

  • Direktorius (8 428) 51 061
                      8 612 41 816
  • Vyr. soc. darbuotoja (8 428) 53 473
  • 1 butas - m.tel. 8 669 50 644
  • 3 butas - m.tel. 8 669 47 225
El. paštas raseiniupsn@gmail.com


Nuorodos

Veikla

TRADICIJA – PAGERBTI GLOBĖJUS

Tampa gražia tradicija kiekvienų metų pirmą liepos mėnesio sekmadienį paminėti Globėjo dieną. Šiemet taip pat buvo pagerbti ypatingi žmonės, globėjai (rūpintojai), įtėviai, kurie į savo širdis įsileido vaikus, netekusius tėvų globos. Raseinių pagalbos šeimai namų globos centras, kartu su globėjų klubu ,,Aitvaras“ šiemet organizavo keletą renginių, skirtų šiai prasmingai dienai paminėti. Birželio 28 dienos pavakarę sukviesti globėjai ir įtėviai Maironio parke pasodino sakuros vyšnaitę, kuri savo žydėjimu simbolizuos šviesią vaikų vaikystę, kuriems ją dovanoja plačios širdies žmonės – globėjai ir įtėviai. Šia proga buvo įteiktos padėkos globėjams už jų pasiryžimą eiti šiuo prasmingu keliu. Birželio 30 dieną parke, prie fontano vyko ,,Kūrybinės dirbtuvės“ globojamiems vaikams, kuriose vaikai gamino aitvarus, piešė, žaidė, gaivinosi nuo kaitrios saulės fontano pursluose.

Didžiausias renginys Globėjo dienai paminėti – nacionalinis sąskrydis ,,Kylam“ vyko Kaune, Dariaus ir Girėno aerodrome, liepos 5 dieną. Šiame sąskrydyje dalyvavo 42 mūsų rajono globėjai, įtėviai ir jų šeimose augantys vaikai. Šiuo didžiuliu renginiu buvo siekiama ne tik paminėti Globėjų dieną, tačiau ir atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad visiems vaikams, netekusiems tėvų globos reikalingos globėjų ir įtėvių šeimos, kuriose vaikai galėtų augti apsupti meile, šiluma ir rūpesčiu.

Globos centras dėkoja rajono verslininkams, kurie prisidėjo įvairia parama, kad didelis būrys globėjų ir vaikų turėjo galimybę dalyvauti šiuose renginiuose. Dėkojame UAB Danspin direktoriui R. Kunickui, UAB Raivila direktoriui R. Lapkauskui, IĮ Vasiukai vadovui G. Rudžianskui, ūkininkui V. Macijauskui, UAB Laugena Šeimos kepyklos direktorei E. Laurynaitei, kurie prie šių renginių įgyvendinimo prisidėjo ne tik pinigine parama, bet ir kanceliarinėmis dovanomis, saldumynais, gaiviaisiais gėrimais ir kitomis dovanomis. Taip pat norime tarti nuoširdų Ačiū D. Adomavičiaus vairavimo mokyklos vadovui D. Adomavičiui už suteiktą galimybę į renginį vykti komfortabiliu autobusu ir globėjams Astai ir Sauliui Stankams už padovanotas 40 vienetų kepuraičių, kurios ne tik apsaugojo nuo vasariškos saulės, bet ir mus papuošė. Ačiū visiems, kurie palaiko globos šeimoje idėją ,,Vaikui niekada ,,nėra per vėlu“ augti šeimoje!“ Visi, kas ketinate globoti ar įvaikinti vaikus, esate laukiami Raseinių pagalbos šeimai namų Globos centre, adresu: Kalnų g. 15 A, Raseiniai. Konsultuotis galite telefonu: 8 665 29439.

Regina Juškienė
Raseinių pagalbos šeimai namų globos centro
GIMK specialistė, globos koordinatorė

 Gausi globėjų ir jų šeimose augančių vaikų komanda dalyvavo nacionaliniame globėjų sąskrydyje „Kylam“
 Įteiktos padėkos ir pasodinta sakura globėjų garbei
 „Kūrybinių dirbtuvių“ metu vaikai gamino aitvarus
Gausi globėjų ir jų šeimose augančių vaikų komanda dalyvavo nacionaliniame globėjų sąskrydyje „Kylam“ Įteiktos padėkos ir pasodinta sakura globėjų garbei „Kūrybinių dirbtuvių“ metu vaikai gamino aitvarus
Atgal